NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
The compact LED Levenhuk LabZZ F1 Flashlight in a metal body is a tough and reliable device useful in various situations. It can be ’put it to good use at home, in a dark yard, in the countryside or on a trip. It provides bright and even light, and properly illuminates the area ahead. The LED is powered by batteries (not included). The kit includes a convenient wrist strap. The flashlight was designed specifically for little children and is safe to use.
| Brand | Levenhuk, Inc., USA |
| Warranty | lifetime |
| EAN | 5905555011783 |
| Package size (LxWxH) | 7x14x3 cm |
| Shipping Weight | 0.04 kg |
| Type | handheld, pocket |
| Light source | 1W LED |
| Light color | white |
| Number of modes | 1 |
| Body | metal |
| Power supply | 3 AAA batteries (not included) |
| Additional | wrist strap |