NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
| Alarmtider | 1 |
| Chassisfarve | Antracit, Sølv |
| Funktioner (ur) | 24 timers-visning, Alarm, Meddelelse, Dato, Trådløs (DCF77), Indendørs temperatur, Kalender, Månefase, Sekunder, Ugedag |
| Kabinetmateriale | Plast |
| Model (ure) | Radio |
| Mål, dybde | 50 mm |
| Mål, længde | 176 mm |
| Produkt dimension, højde | 120 mm |
| Strømforsyning | 2 x AA-batterier, bestilles separat |
| Ure-type (kategorisering) | Vækkeur |
| Visning (digital/mekanisk) | digital |