NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
| Intended use/capacity | flight case |
| Size | 482 mm (19") |
| Rack spaces, RS | 4 |
| Colour | black |
| Version | - |
| Material | multilayer multiplex wood |
| Castors | - |
| Mounting accessories | 8 cage nuts |
| Protective class | - |
| Inside dimensions | 500 x 190 x 680 mm |
| Usable depth | 480 mm |
| Width | 550 mm |
| Height | 240 mm |
| Depth | 720 mm |
| Max. load capacity | - |
| Weight | 11.98 kg |