TDK B32356B4405J034
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 180,00
TDK B32356B4405J034 motordriftskondensator 4 µF 450 V/AC 5 % (Ø x H) 30 x 62 mm (1 stk.)