TDK B32356B4305J076
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 180,00
TDK B32356B4305J076 motordrift-kondensator 3 µF 450 V AC 5% (Ø x H) 30 x 62 mm (1 stk)