TDK B32333A6306J061N01
Les mer
Fjernlager
Varen er på fjernlager, leveringstiden er 4-6 hverdager. Mere info
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
Fraktprisen er basert på levering til dette postnummer: - Skift postnummer
Oppgi postnummer for levering. Lagre
Se alle alternativer
Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks69,00
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 268,00
TDK B32333A6306J061N01 motordriftskondensator 30 µF 450 V AC 5% (Ø x H) 35 x 115 mm - 1 stk