NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
Levenhuk Zeno Multi Magnifier comes in useful for reading, examining small objects, defects on the furniture, and details in photographs.
This magnifier features built-in LED lights that evenly illuminate the observed area. Many models in this series come with interchangeable lenses so that you won’t need to purchase different optical tools for performing various tasks. Magnifiers in the Levenhuk Zeno Multi series contain several magnifiers in one! You can use this magnifier for repairing watch mechanisms, working with jewelry or microcircuits.
Levenhuk Zeno Multi Magnifier is a universal magnifier for work and hobbies!
Features:
The kit includes:
| Brand | Levenhuk, Inc., USA |
| Warranty | lifetime |
| EAN | 5905555005812 |
| Package size (LxWxH) | 10x5x2 cm |
| Shipping Weight | 0.07 kg |
| Optics material | optical polymer glass |
| Lens diameter (dimensions), mm | 20/10/10 |
| Diameter range | up to 50mm |
| Magnification, x | 30 — 55 |
| Magnification, x | 30/35/55 |
| Body | plastic |
| Lighting is available | yes |
| Illumination | LED, UV |
| Power supply | 3 LR44 batteries (not included) |
| Application | watch repair/jewelry |
| Design | foldable |
| Additional | retractable |