NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Vi sender samtalen til vår kundeservice, som kontakter deg via e-post
Fri frakt - Hentes på Posten.
| Bring - Hentes på Posten | Gratis |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
| Sæde | B:480 x D:450 mm |
| Siddehøjde | 450 - 540 mm |
| Armlæn højde | 650 - 750 mm |
| Farve | Brun |
| Tekstil | Kunstlæder |
| Understel | Krom |
| EAN: | 7042423850490 |
| SKU: | ERG-199519 |