NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
| Mål | 40x60x40 cm |
| Høyde | 40 cm |
| Trinnhøyde | 10 cm |
| Trinndybde | 15 cm |
| Trinnbredde | 40 cm |
| Vekt | 1 kg |
| Produksjonsland | Polen |