NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
| Vægt | 378 g |
| Størrelse | 21.5 × 18.2 × 2.7 cm |
| Format papirindlæg | A5 |
| Spiral farve | Sort |
| Omslagsmateriale | Karton |
| Binding | Spiralbundet |
| Bogblok papirvægt i gram | 150 g |
| Farve | Sort |
| Elastiktype | Flad |
| Elastikfarve | Sort |