Panasonic EEUFR1V152S
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 102,00
Panasonic EEUFR1V152S elektrolyttkondensator radial 7,5 mm 1500 µF 35 V/DC 20% (Ø x H) 16 mm x 20 mm, 1 stk