Panasonic EEUFR1E332
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 118,00
Panasonic EEUFR1E332 elektrolyttkondensator radial 7,5 mm 3300 µF 25 V/DC 20% (Ø x H) 16 x 25 mm 1 stk