Panasonic EEUFR1C472L
Les mer
Fjernlager
Varen er på fjernlager, leveringstiden er 4-6 hverdager. Mere info
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
Fraktprisen er basert på levering til dette postnummer: - Skift postnummer
Oppgi postnummer for levering. Lagre
Se alle alternativer
Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks69,00
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 135,00
Panasonic EEUFR1C472L elektrolyttkondensator radial 5 mm 4700 µF 16 V/DC 20 % (Ø x H) 12,5 x 35 mm 1 stk