Panasonic EEU-EE2G220
Les mer
Fjernlager
Varen er på fjernlager, leveringstiden er 4-6 hverdager. Mere info
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
Fraktprisen er basert på levering til dette postnummer: - Skift postnummer
Oppgi postnummer for levering. Lagre
Se alle alternativer
Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks69,00
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 105,00
Panasonic EEU-EE2G220 elektrolyttkondensator radial 5 mm 22 µF 400 V 20 % (Ø) 12,5 mm 1 stk