Panasonic ECA2AM471
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 131,00
Panasonic ECA2AM471 elektrolyttkondensator radial ben 7,5 mm 470 µF 100 V 20 % (Ø x L) 16 mm x 25 mm, 1 stk