Panasonic ECA1VM222
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 102,00
Panasonic ECA1VM222 elektrolyttkondensator radial ledning 7,5 mm 2200 µF 35 V 20 % (Ø x L) 16 mm x 25 mm 1 stk