Panasonic ECA1CM472
Les mer
Fjernlager
Varen er på fjernlager, leveringstiden er 4-6 hverdager. Mere info
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
Fraktprisen er basert på levering til dette postnummer: - Skift postnummer
Oppgi postnummer for levering. Lagre
Se alle alternativer
Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks69,00
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 131,00
Panasonic ECA1CM472 elektrolyttkondensator med radial ben 7,5 mm, 4700 µF, 16 V/DC, 20 %, (Ø x L) 16 mm x 25 mm, 1 stk.