MENER VELL HLG-80H-24
Les mer
Fjernlager
Varen er på fjernlager, leveringstiden er 6-8 hverdager. Mere info
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
Fraktprisen er basert på levering til dette postnummer: - Skift postnummer
Oppgi postnummer for levering. Lagre
Se alle alternativer
Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks69,00
Bring - Hentes på Posten75,00
Totalt inkl. frakt 665,00
MEAN WELL HLG-80H-24 LED-driver konstant spenning/konstant strøm 81 W 3,4 A 24 V/DC dimmbar, PFC-koblingskrets