NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Fri frakt Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | Gratis |
| Bring - Hentes på Posten | Gratis |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
| MODELNAVN | HP Probook X360 11 G5 EE 11'' Touchskærm (Grå) - Grade B |
| PROCESSOR | Intel Pentium Silver N5030 1,1GHz |
| RAM | 4GB DDR4 |
| HARDDISK | 128GB NVMe |
| SKÆRM | 11" (1366 x 768) |
| GRAFIKKORT | Intel Graphics |
| DREV | --- |
| NETVÆRK |
|
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | Windows 11 Pro |
| BATTERI | 46Wh Lithium-Ion - Grade B - Vi garanterer minimum 1,5 times batteritid |
| VÆGT | 1,48kg |
| DIMENSIONER | H: 18,9mm B: 330mm D: 237mm |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |
| DIVERSE | Inkl. strømforsyning og 230V net-ledning. Modellen har webcam. Touchskærm |