NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Fri frakt Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | Gratis |
| Bring - Hentes på Posten | Gratis |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
| MODELNAVN | HP Z240 WorkStation - Grade B |
| PROCESSOR | Intel Core i7-7700k 4.2GHz |
| RAM | 8GB DDR3 |
| HARDDISK | 240GB SSD + 500GB HDD |
| SKÆRM | --- |
| GRAFIKKORT | Nvidia RTX 2060 |
| DREV | DVD |
| NETVÆRK |
|
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | Windows 10 Pro |
| VÆGT | 7.2kg |
| DIMENSIONER | H: 445mm B: 168 D: 432mm |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |