NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Fri frakt Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | Gratis |
| Bring - Hentes på Posten | Gratis |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
| MODELNAVN | Apple Mac Mini A1347 (Late-2014) - Grade B |
| PROCESSOR | Intel Core i5-4278U 2,6GHz |
| RAM | 8GB DDR3 |
| HARDDISK | 275GB SSD |
| GRAFIKKORT | Iris 5100 |
| DREV | ----- |
| NETVÆRK |
|
| BLUETOOTH | Bluetooth 2.1 |
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | X 10.14 "Mojave" |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |