Lavoce DF10.14-16 Diskant-driver 16 Ω
Les mer
Ikke på lager
Varen er ikke på lager.
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
Fraktprisen er basert på levering til dette postnummer: - Skift postnummer
Oppgi postnummer for levering. Lagre
Se alle alternativer
Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks69,00
Bring - Hentes på Posten75,00
PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden159,00
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)224,00
Utsolgt
Varen er ikke på lager.
eksklusiv MVA 742,40
Totalt inkl. frakt 997,00
Gi meg beskjed når varen er på lager igjen.
Lavoce DF10.14-16 1 tommer kompressionsdriver, ferrit
30 W AES, 16 ohm, 106 dB, 1500 - 20000 Hz. Yderligere oplysninger om dette produkt finder du under Downloads i databladet.