NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Bring (Home Delivery) - Hjemlevering - Levering til nærmeste fortauskant.
Det er 1 på lager
Den aktuelle pris gælder kun så længe lokalt lager haves
| Stelfarve | Sort (RAL9005) |
| Materiale | Stål |
| Højdejustering | 74-122 cm |
| Løftehastighed | 25 mm/sek. |
| Støjniveau | <50dB |
| Bordplade | Antracit |
| Materiale | 18 mm decor laminat |
| Kantprofil | Ret ABS-kant |