NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 350,00 - Bring - Hentes på Posten.
| Bring - Hentes på Posten | 350,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 350,00 |
| Effekt | 1500 W |
| Sugeeffekt | 23 500 Pascal (Pa) |
| Beholderkapasitet | 25 liter |
| Slangelengde | 3,5 m antistatisk sugeslange |
| Kabellengde | 7,5 m strømkabel |
| Støvklasse | H-klasse / egnet for helsefarlig støv |
| Filterrengjøringssystem | Push&Clean halvautomatisk filterrengjøring |