NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Fri frakt Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | Gratis |
| Bring - Hentes på Posten | Gratis |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
| MODELNAVN | Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 - Grade B |
| PROCESSOR | Intel i5-1145G7 2,6GHz |
| RAM | 8GB DDR4 |
| HARDDISK | 256GB NVMe |
| SKÆRM | 14" (1920x1080) IPS inkl. Webcam |
| GRAFIKKORT | Intel HD Graphics + Nvidia T500 |
| DREV | ----- |
| NETVÆRK |
|
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | Windows 11 Professional 64 bit |
| BATTERI | 50Wh - Grade B - Vi garanterer minimum 1,5 times batteritid |
| VÆGT | 1,46kg. |
| DIMENSIONER | H: 18mm B: 329mm D: 227mm |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |
| DIVERSE | Inkl. strømforsyning og 230V net-ledning. Modellen har webcam. |