NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Fri frakt Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | Gratis |
| Bring - Hentes på Posten | Gratis |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
| MODELNAVN | Lenovo ThinkCentre M910Q Tiny - Grade B |
| PROCESSOR | Intel Core i5 7500T 2,7GHz |
| RAM | 8GB |
| HARDDISK | 256GB NVMe |
| GRAFIKKORT | Intel HD Graphics 530 |
| NETVÆRK |
|
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | Windows 10 Pro |
| VÆGT | 1,32kg. |
| DIMENSIONER | H: 178mm B: 182mm D: 35.6mm |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |