Produktbeskrivelse
LG 27BA45U-B - LED-skjerm - 27" - HDR
Enhetstype
LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm - 27"
Energietikett QR-kode URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2193632
Energiklasse
Klasse F
Paneltype
IPS
Sideforhold
16:9
Standardoppløsning
4K UHD (2160p) 3840 x 2160 ved 60 Hz
Pikselavstand
0.1554 mm
Lysstyrke
300 cd/m²
Kontrastforhold
1000:1
HDR-mulighet
HDR10
Responstid
5 ms (grått-til-grått)
Fargestøtte
1,07 milliarder farger (10-bit, 8-bit + FRC)
Fargeskala
90% DCI-P3 (CIE 1976)
Inngangskontakter
2xHDMI, DisplayPort
Fremvisningsposisjonsjustering
Høyde, svingtapp (rotasjon), svivel, tilt
Skjermbelegg
Antirefleks
Spenning
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farge
Svart
Dimensjoner (BxDxH) - med stativ
61.35 cm x 25.32 cm x 53.92 cm
Vekt
6.8 kg
Miljøstandarder
ENERGY STAR-kvalifisert EPEAT Bronze
Generelt
Skjermtype
LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm / TFT aktiv matrise
Energietikett QR-kode URL
Energiklasse
Klasse F
Energiklasse (HDR)
Klasse G
Diagonal størrelse
27"
Paneltype
IPS
Sideforhold
16:9
Standardoppløsning
Pikselavstand
0.1554 mm
Lysstyrke
300 cd/m²
Kontrastforhold
1000:1
HDR-format
HDR10
Fargestøtte
Fargeskala
90% DCI-P3 (CIE 1976)