NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Fri frakt Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | Gratis |
| Bring - Hentes på Posten | Gratis |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
| MODELNAVN | Apple iMac 27" A1419 (Mid-2017) - Grade B |
| PROCESSOR | Intel Core i5-7500 3,4GHz |
| RAM | 8GB DDR4 |
| HARDDISK | 1TB Fusion drive |
| SKÆRM | 27" (5120 × 2880) - 5K Retina |
| GRAFIKKORT | ATI Radeon Pro 570 4GB VRAM |
| DREV | ----- |
| NETVÆRK |
|
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | X 13.0 "Ventura" |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |