Turck IVU2PTGI12 Billedsensor 1 stk 10 - 30 V/DC
Les mer
Ikke på lager
Varen er ikke på lager.
Fri frakt Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks
Fraktprisen er basert på levering til dette postnummer: - Skift postnummer
Oppgi postnummer for levering. Lagre
Se alle alternativer
Instabox - Velg din nærmeste pakkeboksGratis
Bring - Hentes på PostenGratis
PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden159,00
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)224,00
Utsolgt
Varen er ikke på lager.
eksklusiv MVA 33.825,60
Totalt inkl. frakt 42.282,00
Gi meg beskjed når varen er på lager igjen.
Turck IVU2PTGI12 billedbehandling - Area, Bleish, Match
Billedbehandling, gråtoner billedsensor, brændvidde 12 mm, anden IVU-generation, intern hukommelse til 30 inspektioner, 1/3 CMOS, 752x480 pixel, integreret ringlampe: Infrarød, beskyttelsesklasse IP67, Ekstern blitz-udgang +5VDC, ekstern trigger-indgang, 12 mm linse, M12x1, display: Integreret 685 mm LCD-farvedisplay, 320 x 240 transreflektiv, driftsspænding: 10…30 VDC, stik M12x1, 12-polet, tre PNP/NPN-kontaktudgange, Kan vælges via software, USB 2.0 -host: M8 kobling, 4-polet, Ethernet via stik M8x1, 4-polet, Industrial Ethernet: PROFINET, Ethernet/IP, Modbus/TCP, PCCC