NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
| Vægt | 444 g |
| Størrelse | 20.9 × 14.7 × 2 cm |
| FSC Mix | FSC® |
| Format papirindlæg | A5 |
| Binding | Indbundet |
| Layoutstruktur | Linjeret |
| Omslagsmateriale | Tekstilpræg |
| Farve | Pink |
| Bogblok papirvægt i gram | 100 g |