NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
The C-mount adapter with adjustable focal length is designed to install a digital camera in the trinocular tube of a MAGUS trinocular microscope.
The adapter magnification is 1x. The maximum field of view without vignetting can be obtained with 2/3" and higher sensors.
Suitable for:
Compatibility:
| Brand | MAGUS |
| Warranty | 2 years |
| EAN | 5905555019802 |
| Package size (LxWxH) | 6x4x7 cm |
| Shipping Weight | 0.2 kg |
| Suitable for sensors | 2/3" and higher |
| Magnification, x | 1 |
| Focal length, mm | adjustable |