NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Fri frakt Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | Gratis |
| Bring - Hentes på Posten | Gratis |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
| MODELNAVN | Lenovo ThinkCentre M715q Tiny - Grade B |
| PROCESSOR | AMD A10-8770e R7 2,8GHZ |
| RAM | 8GB DDR4 |
| HARDDISK | 256GB NVME |
| GRAFIKKORT | AMD RADEON |
| NETVÆRK |
|
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | Windows 10 Pro |
| VÆGT | 1,32 kg. |
| DIMENSIONER | H: 179mm B: 182mm D: 34.5mm |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |