NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
| P/N | CL-F049-PL12SW-A |
| Fan Dimension | 120 x 120 x 25 mm |
| Interface | USB 2.0 connectors (9 Pin) |
| System compatibility | Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Start Voltage | 9.0 V |
| Rated Voltage | 12 V |
| Rated Current | 0.11 A |
| Power Input | 1.32 W |
| Fan Speed | 500 ~ 1400 R.P.M |
| Max. Air Pressure | 1.113 mm-H2O |
| Max. Air Flow | 48.79 CFM |
| Noise | 24.8 dB-A |
| Bearing Type | Hydraulic Bearing |
| Life Expectancy | 40,000 hrs,25? |
| Weight | 158 g |
| Other | Package: 3 x Fans and 1 x Fan Hub Software: Riing RGB Software |
* Specifications are subject to change without notice.
* The product picture(s) is only for your reference, it may differ from the actual product.