NOK 0,00
(frakt: 0,00)
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
| Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks | 69,00 |
| Bring - Hentes på Posten | 75,00 |
| PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden | 159,00 |
| Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer) | 224,00 |
Varen er ikke på lager.
| Længde | 318 mm |
| Bredde | 240 mm |
| Format | A4 |
| Materiale | 100% genbrugskarton |
| Mekanisme | Metalsplit med overlægger |
| Kapacitet | 2,5 cm |