Hager SRJ06005
Les mer
Ikke på lager
Varen er ikke på lager.
Frakt 69,00 - Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks.
Fraktprisen er basert på levering til dette postnummer: - Skift postnummer
Oppgi postnummer for levering. Lagre
Se alle alternativer
Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks69,00
Bring - Hentes på Posten75,00
PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden159,00
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)224,00
Utsolgt
Varen er ikke på lager.
eksklusiv MVA 428,00
Totalt inkl. frakt 604,00
Gi meg beskjed når varen er på lager igjen.
Hager SRJ06005 strømtransformator monteringsgjennomføring Primærstrøm 600 A Sekundærstrøm 5 A kabelgjennomføring Ø:45 mm, 1 stk