Hager SRF12505
Les mer
Ikke på lager
Varen er ikke på lager.
Fri frakt Instabox - Velg din nærmeste pakkeboks
Fraktprisen er basert på levering til dette postnummer: - Skift postnummer
Oppgi postnummer for levering. Lagre
Se alle alternativer
Instabox - Velg din nærmeste pakkeboksGratis
Bring - Hentes på PostenGratis
PorterBuddy - Fleksibel hjemlevering - levert på døren på kvelden159,00
Bring - Fleksibel hjemlevering - Levering til døren (om kvelden i større byer)224,00
Utsolgt
Varen er ikke på lager.
eksklusiv MVA 1.043,20
Totalt inkl. frakt 1.304,00
Gi meg beskjed når varen er på lager igjen.
Hager SRF12505 monteringsstrømtransformator primærstrøm 1250 A sekundærstrøm 5 A kabelgjennomføring Ø:85 mm 1 stk